Telefon do firmy graffmark 42 244 00 04
Programy lojalnościowe i motywacyjne
Graffmark skutecznie wspieramy biznes
Program lojalnościowy Europunkty

Program lojalnościowy Europunkty

Uniwersalny program lojalnościowy

Uniwersalny program lojalnościowy Europunkty

Program powszechnie akceptowany, o jasnych regułach, ma za zadanie przywiązać Klientów do danego punktu handlowego a także zachęcić do większych zakupów. Każdy Klient otrzymuje specjalnie zaprojektowane książeczki do których wkleja uzbierane znaczki. Po zebraniu odpowiedniej ilości znaczków oddaje książeczkę w ręce sprzedawcy u którego jest w programie z którym kontaktuje się nasz Przedstawiciel Handlowy. Dalsza procedura jest wyjątkowo prosta, nasz przedstawiciel przywozi wybraną nagrodę do Państwa punktu handlowego.

Wraz ze startem programu lojalnościowego otrzymują Państwo stała opiekę naszego Przedstawiciela Handlowego oraz wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia całej akcji marketingowej czyli:

  1. bogaty katalog nagród
  2. plakaty
  3. zestawy znaczków hologramowych

Dodatkowo do wyboru oddajemu naszemu partnerowi katalogi w formie drukowanej lub w formie strony internetowej: www.europunkty.pl
Dzięki wsparciu katalogu online, uczestnicy programu lojalnociowego mają możliwoć sprawdzenia dostępnoci wybranych nagród oraz nowoci w katalogu.

Dodatkowo szkolimy personel, pomagamy również zarządzać programem.


Spersonalizowany program lojalnościowy lub motywacyjny.

Program spełniający specyficzne oczekiwania biznesowe naszego klienta. Może to być spersonalizowany katalog, inne grupy nagród, naliczanie punktów w oparciu o proponowaną przez klienta infrastrukturę, specjalna logistyka nagród, dodatkowe narzędzia raportowania i analiz wyników i kosztów działania programu lojalnościowego czy inne oczekiwania dla których razem szukamy najlepszych rozwiązań.

Zaufali nam: